Home

Distinción Picotear semilla csu craiova gaz metan medias rezumat Subir y bajar protestante Más

VIDEO | Academica Clinceni – Gaz Metan Mediaş 2-0. Ilfovenii câştigă  derby-ul suferinţei
VIDEO | Academica Clinceni – Gaz Metan Mediaş 2-0. Ilfovenii câştigă derby-ul suferinţei

Liga 1: Gaz Metan 0-1 FC Steaua! Toni Petrea la a 4-a victorie consecutivă  | FCSTEAUA.RO
Liga 1: Gaz Metan 0-1 FC Steaua! Toni Petrea la a 4-a victorie consecutivă | FCSTEAUA.RO

CS Universitatea Craiova a bătut la Mediaș și e prima în Liga 1

VIDEO Liga 1: Remiză între Gaz Metan Mediaș și Rapid București - Gazdele,  ratare incredibilă în prelungiri - HotNews.ro
VIDEO Liga 1: Remiză între Gaz Metan Mediaș și Rapid București - Gazdele, ratare incredibilă în prelungiri - HotNews.ro

REZUMAT | Gaz Metan Mediaș - Universitatea Craiova 1-1 | Etapa 21, Liga 1,  2021-2022 - YouTube
REZUMAT | Gaz Metan Mediaș - Universitatea Craiova 1-1 | Etapa 21, Liga 1, 2021-2022 - YouTube

Rezumat: U Craiova - Gaz Metan 3-1 Etapa 23 - YouTube

VIDEO | Gaz Metan Mediaş - Dinamo 4-1. 'Câinii roşii' rămân pe loc  retrogradabil! Multe decizii eronate ale arbitrului Iulian Călin
VIDEO | Gaz Metan Mediaş - Dinamo 4-1. 'Câinii roşii' rămân pe loc retrogradabil! Multe decizii eronate ale arbitrului Iulian Călin

REZUMAT | Universitatea Craiova - Zorya Lugansk 3-0. Baiaram a marcat  superb la debutul lui Rădoi - YouTube
REZUMAT | Universitatea Craiova - Zorya Lugansk 3-0. Baiaram a marcat superb la debutul lui Rădoi - YouTube

VIDEO Liga 1: CSU Craiova vs CFR Cluj 1-1 / Oltenii au egalat la ultima  fază - Campioana, doi jucători eliminați - HotNews.ro
VIDEO Liga 1: CSU Craiova vs CFR Cluj 1-1 / Oltenii au egalat la ultima fază - Campioana, doi jucători eliminați - HotNews.ro

Rezumat: U Craiova - Gaz Metan 2-0 (Liga 1, et. 21, ed.2018-2019) - YouTube

Gaz Metan - Craiova 0-2 » Andrei Ivan, MVP la Mediaș! Clasamentul

REZUMAT: Gaz Metan Mediaş - FC U Craiova 0-3. Victorie calculată pentru  olteni - YouTube
REZUMAT: Gaz Metan Mediaş - FC U Craiova 0-3. Victorie calculată pentru olteni - YouTube

REZUMAT | Rapid - Gaz Metan Mediaș 1-2. Giuleștenii, a două înfrângere la  rând acasă - YouTube
REZUMAT | Rapid - Gaz Metan Mediaș 1-2. Giuleștenii, a două înfrângere la rând acasă - YouTube

Gaz Metan și CS U Craiova oferă cel mai NEBUN meci al sezonului! Medieșenii  egalează formațiile din vârful clasamentului
Gaz Metan și CS U Craiova oferă cel mai NEBUN meci al sezonului! Medieșenii egalează formațiile din vârful clasamentului

REZUMAT | Gaz Metan Mediaș – FC ”U” Craiova 0-2 | Play-out, Etapa 2, Liga  1, 2021-2022 - YouTube
REZUMAT | Gaz Metan Mediaș – FC ”U” Craiova 0-2 | Play-out, Etapa 2, Liga 1, 2021-2022 - YouTube

REZUMAT | U Craiova - Gaz Metan Mediaș 1-0. Baiaram a marcat, Pigliacelli a  apărat penalty - YouTube
REZUMAT | U Craiova - Gaz Metan Mediaș 1-0. Baiaram a marcat, Pigliacelli a apărat penalty - YouTube

VIDEO Liga 1: FCSB, victorie obținută în prelungiri (3-2 vs CSU Craiova) -  HotNews.ro
VIDEO Liga 1: FCSB, victorie obținută în prelungiri (3-2 vs CSU Craiova) - HotNews.ro

Gaz Metan - FCU Craiova 0-3 » Victorie la scor de neprezentare pentru olteni

Ovidiu Bic a semnat cu CS U Craiova • Ora de Medias

Echipa Gaz Metan Medias (U19) este vicecampioana nationala - Medias News

Gaz Metan - Craiova [3-2] - REZUMAT HD - Meci spectaculos cu 4 penalty-uri  la Mediaș - YouTube
Gaz Metan - Craiova [3-2] - REZUMAT HD - Meci spectaculos cu 4 penalty-uri la Mediaș - YouTube

REZUMAT: Universitatea Craiova - Gaz Metan 3-1. Victorie pentru olteni,  eurogol pentru medieşeni - YouTube
REZUMAT: Universitatea Craiova - Gaz Metan 3-1. Victorie pentru olteni, eurogol pentru medieşeni - YouTube